Користь бутильованої води

Користь бутильованої води

Коли справа доходить до будь-якого вибору, найкраще, що ви можете вибрати для себе прямо зараз, — це пити більше води та менше напоїв із цукром. Виключивши зі свого раціону зайві калорії, цукор, штучні ароматизатори та інші інгредієнти, ви надасте собі велику послугу. Який один із найкращих способів прищепити собі цю звичку? Коли ви потягнетесь за солодким напоєм у найближчому продуктовому чи цілодобовому магазині, візьміть пляшку води.

Бутильована питна вода відмінно підходить для тих, хто постійно перебуває в русі, або для тих, кому не подобається смак водопровідної води. Але окрім смаку та зручності, чи знаєте ви, що бутильована вода також має деякі переваги, зокрема для здоров’я? Ось деякі з найкращих переваг бутильованої води.

Зручне рішення для гідратації у дорозі

Кожна людина повинна випивати певну кількість води на день, щоб залишатися зволоженою та здоровою. Стандартна кількість води зазвичай становить близько восьми 8-унційних склянок на день, і хоча це може здатися не так багато, ви здивуєтеся, дізнавшись, як багато людей вважають це складним!

Особливо в школі або на роботі ми зазвичай дуже зайняті протягом дня і легко відволікаємося від таких, здавалося б, незначних завдань, як пиття води. Коли ми відчуваємо стрес, ми також частіше тягнемося до кави чи газованих напоїв, ніж до води.

Але проста дія — мати поруч пляшку питної води — не тільки служить візуальним нагадуванням про необхідність пити більше води, а й дає можливість пити воду в будь-якому місці та в будь-який час. Не кажучи вже про те, що бутильовану воду можна знайти практично в кожному продуктовому або цілодобовому магазині або замовити її доставку. Зручність бутильованої води величезна, адже її так легко перевозити і вона стане в нагоді в будь-якій ситуації. Чи подорожуєте ви за кордоном, перебуваєте у спортзалі, на роботі чи виконуєте доручення у супермаркеті, бутильована вода – це те, що вам потрібно.

Проста в зберіганні

Вода життєво необхідна виживання. Якщо без їжі людина може прожити до трьох тижнів, без води — не більше тижня. У надзвичайних ситуаціях, наприклад, під час шторму чи іншого стихійного лиха, найкраще зберігати бутильовану воду у безпечному місці вдома чи в офісі – про всяк випадок.

Бутильована вода – найкращий варіант, оскільки термін придатності води не спливає. Вода буде щільно закрита у пляшці, що гарантує її чистоту, навіть якщо ви вип’єте воду через п’ять років після того, як купили пляшку.

Відмінний смак та додаткові поживні речовини

Хоча більшість людей зазвичай не бачать різниці, як правило, смак бутильованої води набагато кращий, ніж водопровідний. Завдяки процесу очищення, якому піддається бутильована вода, вона має менш мінеральний та металевий смак, ніж водопровідна. Якщо у вас чутливе відчуття смаку і вам заважає смак водопровідної води, то бутильована вода може вам підійти.

Варто також зазначити, що деякі компанії продають бутильовану воду з натуральними ароматизаторами та додають до неї інші інгредієнти, наприклад електроліти. Такі ароматизовані води є великою перевагою бутильованої води, тому що вони не лише посилюють смак води здоровим чином, але й забезпечують наш організм додатковими поживними речовинами у процесі зволоження.