Секрети перевезення піаніно та роялю від «Мотор-М»

Секрети перевезення піаніно та роялю від "Мотор-М"

Секрети перевезення піаніно та роялю від Мотор-М

Фахівці стверджують, що з усіх домашніх предметів, які можна перевозити, саме витончені піаніно та рояль є найскладнішими. Інструменти досить об’ємні, тому вони не завжди пройдуть габаритами в коридорі, не увійдуть до ліфта. Більше того, їх потрібно берегти від ударів та зіткнень, оскільки можна порушити якість звучання інструментів. Щоб уникнути проблем під час перевезення, потрібно знати, як правильно це зробити.

До початку упаковки та навантаження інструмент досліджують, виявляючи можливі пошкодження, потім складають акт про стан. Після доставки його оглядають знову і, якщо все гаразд, підписують акт про виконання замовлення. У разі, коли має бути перевезення дорогих меблів або раритетних речей, їх краще застрахувати.

Правила упаковки такі:

  • струни вкривають картоном, захищаючи від трясіння;
  • кнопки прокладають поролоном або іншим м’яким матеріалом, закривають кришку і кріплять її скотчем;
  • створюють інструменту захисний шар із щільного паперу та картону, закріплюючи його скотчем;
  • поверхню повністю обертають поліетиленом, забезпечуючи захист від вологи;
  • роблять у плівці отвори, щоб руки вантажників надійно тримали інструмент, не ковзали плівкою.

Роблять все так, щоб під час транспортування об’єкт був захищений від пилу, вологи чи бруду. Це особливо важливо для збереження внутрішньої частини піаніно та роялю. Від падіння при перенесенні інструменти оберігають надійно закріплені головні ремені та міцні такелажні. Якщо є рівна поверхня, переміщувати об’єкт можна на візку, спеціальних пристроях, які є у компанії.

Ще одна особливість – перевезення у холодну пору року. Якщо велика різниця температур у приміщенні та на вулиці, то на кілька годин у будинку потрібно відкрити всі вікна та двері. Таким чином, до приїзду вантажників інструмент встигне охолоне, і не буде завдано шкоди якості звучання. Потрапивши до нового приміщення, піаніно чи рояль повинні нагріватися протягом доби.

Навантаження та розвантаження інструменту, його правильне пакування та транспортування дуже важливі. Не варто довіряти цю роботу не професіоналам, звертайтесь до компаній, які мають досвід транспортування таких об’єктів.

Хто впорається із завданням?

Існують мувінгові компанії, що організовують переїзд. Проте є й спеціалізовані підприємства, вони займаються лише транспортуванням роялів та піаніно. У компанії, яка працює на професійному рівні, вже за маркою інструменту визначать, що необхідно для його перевезення, і визначать складність роботи, що має бути.

Детально: https://motor-m.kiev.ua/pp_ukr.html